"WwW . A l b a n i a-H a c k . Tk"
 
  BALLINA
  FJALE TE URTA
  QKA ESHTE MJEKSIA
  FOTO QESHARAKE
  LOVE TEST
  MESIME HACKINGU
  KORIUZITETE{qudira}
  POEZI DASHURIE
  LIVE SCORE
  MESIME PER PC
  SHKARKO MP3
  VIDEO HUMORISTIKE
  VIDEOKLIPE MUZIK
  SHKRIME HUMORE
  POEZI HUMORISTIKE
  CHAT
  PC VIRUS-VIDEO
  FJALOR SHQIP-ANGLISHT
  LOJERA
  VICA
  HOROSKOPI
  HAP E-MAIL QFARE DUSH
  DERGO SMS GRATIS
  JAVA STRIPCS
  RADIO LIVE
  SHKARKO PROGRAME
  MOTI
  GJEJ 3 DALLIME
  CODE >SHIGJETA
  GJUH PROGRAMUES
POEZI DASHURIE

o   shpirt o shpirt   sa te dua se ke dit ,ne vendin takimin perher i par te ka prit   mos mbaj inat se tahs nuk vi s etash esht ndryshe me mua dhe ty .

Rreshti i shkruar   aspak sme   trazon ,spese zemra ime pergjithmon te don, shi si shkon rinia vetem ne vaj e lot, vetem nje gje mendoj te vdes a te jetoj.

Ne nje dhom te erresuar   embel bisedonin dy te dashuruar,i bejn pyetej vetes pergjijge me fjal ska ,valla jo qe bahskon dy zemra emrin si e ka   si i tregojn kesaj gjeje kur leshohet buza mbi buz e zemra mbi zemer.Dy te dahsururit pergjigje kerkojn e zemrat e tyre kthehen e i thojn:me   buz mbi buz ndjenj nje embelsi   e zemra mbi zemer i thojn "DASHURI"

Me fal qe te dahsuroj?esht ndjenj qe se ndaloj!!!
nuk jam un qe te dua por esht zemra qe nuk me pyet mua
qka do qe te ndodh gjithmon un ty do   te dahsuroj!!!

Kur buzet e mija te thojn "LAMTUMIR" ti mos qaj sepsenuk te tham nga zemra por nga fati qe jeta na solli, ti prap rri krenar se un sy zeza te deshta me mall dhe do te doj derisa te jem gjall.

Do te doja qe sante te jemi bashk po ky fati   im nuk deshti...kurr nuk do te lutem zotit veq per vete gjithmon lutja ime edhe per ty do te jet prezente.

Kur ti te martohesh   ne darsum do te vi   do e rregullohem do te behm si kukell e te krcej me ty   at kukell do te shiqon do et kujtohet dahushurija jon   spese kukulla ime ti me thoje kur aq shum me perqafoje.

Kur dy zemra qajn se dikush i plagosi nuk i lan te bashkohen kur kater sy qajn se ni malle kan kur dy shpirtra vdesin atherne at bot njerin-tjetrin e presin.

Shum te dashuroj a thua vall ne ket bot dashurija qenka lindur veq per lot shum net pa gjum kalova tu mendu per ty shum i luta zotit te na bashkoj ne te dy.

U pikllova shum qava per ty me beso se e dua pasha kta dy sy.

Ne malet elarta jeton stuhija ,ne zemrat tona po fillon dashurija.

Nje zemer te therruar ende GJAK pikon aty ka hyr nje shpirt qe tash
i mungon.

Një mesazh te erdh !
  LEXO: me mungon shum!
DERGON: dikush qe te do !
MERR:shpirti me i ëmbelne bot
TE DUA:me shum se qdo gje ne bot!!
Tash me nuk mundem te duroj prandaj nje proz po ta shkruaj   ti shfaq ndjenjat emija qe i ka kapluar dahsurija .
o ju miq dhe e imja shoqeri   e di se nuk besoni ne ket dahsuri,po ju them nga zemra e shkret   esht dashuri e vertet.


Qdo munges tash e ndjej   me sy hapur gjithmon flej te dua po smundem te shiqoj te dua po smundem te ledhatoj,patjeter lotin nga syri ta   largoj dhe   me fatin te pajtohetm ,vuajtjet ne jet do te me shtohet se dy zemra qe duhen nuk mund te bahskohen .

 

" - > Albania - Hack < - "  
   
Advertisement  
   
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=