"WwW . A l b a n i a-H a c k . Tk"
 
  BALLINA
  FJALE TE URTA
  QKA ESHTE MJEKSIA
  FOTO QESHARAKE
  LOVE TEST
  MESIME HACKINGU
  KORIUZITETE{qudira}
  POEZI DASHURIE
  LIVE SCORE
  MESIME PER PC
  SHKARKO MP3
  VIDEO HUMORISTIKE
  VIDEOKLIPE MUZIK
  SHKRIME HUMORE
  POEZI HUMORISTIKE
  CHAT
  PC VIRUS-VIDEO
  FJALOR SHQIP-ANGLISHT
  LOJERA
  VICA
  HOROSKOPI
  HAP E-MAIL QFARE DUSH
  DERGO SMS GRATIS
  JAVA STRIPCS
  RADIO LIVE
  SHKARKO PROGRAME
  MOTI
  GJEJ 3 DALLIME
  CODE >SHIGJETA
  GJUH PROGRAMUES
VICA

Ka qene shqiptari dhe amerikani,ulen ne nje lokal.Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari
amerikanin:-qka doni te pini ?-Gjoni Voker Viski.Shqiptari thot:-Shaban Teslica koka koll,
kujton se duhet te prezentohet se pari!!!


NXANSI DHE PROFESORI

Kur hyn ne klas profi krejt nxansat qohen ne kam veq luli jo edhe ja bon profesori
a spo tu qohet ty a? ai ja bon:mua me qohet vqe kur hyn profesoresha


Pytjet me pergjigjet e njejta!!! Keto tri pyetje kan nje pergjigje te njejt;
-Pse mbetet gruaja shtatzene? -Pse dhemb dhembi? -Pse digjet buka?
pergjegja:sepse nuk esht nxjere me kohe...

Ishin kan tre budall e njani po thot :-Neser ka me ra bor 2 metra
i dyti thot:-neser ka mu kan 30 grad nxeht   dhe i treti nuk fol hiq edhe kta e pyesin
pse spo fol more ti? e ai thot -po mendoj qysh kena me hjek gjith at bor ne at nxeht

Çifti pas dy muajsh se bashku,i thot vajza djalit:
-A di qka zemer,mendoj qe ka ardh koha te me njoftosh me familjen tende
e ai ja kthen -Veshtir do te jete.Gruan e kam ne pun, e femija im shkon ne shkoll perdit.

Njoni shkon cullak en kafe dhe kur t'vjen kamarieri edhe masi qe ta merr porosin nuk ja dan syt
shka mi ki hap syt?E vet ky tipi cullak.Jo veq pot kqyri ku munesh   mi pas paret DJALI DHE NËNA

  Kishte qen nje grua shtatzene.Djali i saj pesë vjeq e pyet:-Nenë,qka ke ne bark?
  -Nje bebe,,-thot ajo.E,kush ta ka dhene?! - e pyet djali kureshtar.
  -Babai yt! -ia kthen nëna.Femija vrapon te babai dhe i thot:
  -Ate beben qe ja kishe dhen nënës,ajo e kish ngrënë!


  Vajza e vogel duke u lutur para se te flej: ....dhe pastaj ,o Zot ,te lutem t'u japesh
  disa rroba te ngrohta atyre vajzave te gjora ne revistat qe lexon babi !


  KUSH PO IA NIS I PARI

  Nje vajz dhjet vjeqe shkon te nena dhe e vet:
  -A mundet te lind femija i moshes sime?
  -Natyrisht qe jo ! - i thot nena.
  -Urra ! - bertet vajza dhe del duke vrapuar me nja
  tre shok ma te medhenj se ajo,e u thot :
  -Kush po ia nis i pari?


    TROTUARI

  E dashur,kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil ndonje budalla?!-i thot djali i qytetit
  dashnores katundare.Kaluna ne trotuar dhe ecen e ecen e dikur po i thot vajza djalit:
  -E ku esht më ai trotuar se m'u kputen kembet duke ecur ?!


    ZEMRA

  Njeher mesuesja,duke shpjeguar mesimin,i pyet nxenesit se qka din per zemren,,,Çohet Agoni
  dhe i thot mesueses se zemra ka kemb! Mesuesja e kundershton dhe e pyet se ku e ka degjuar
  ket fjal.Ai pergjigjet: - Pse babi i thot nënes " Zemer hapi kembet " ?!


  BABAI DHE DJALI

  Nje burr e qortonte djalin e tij,duke i then: -A bre ti nuk di asgje ! Ti je, ja kshtu(i binte tavolines per te treguar se djali ishte derras)!
  -Babi,dikush po troket ! Te shkoj ta hap deren?- i thot djali.-Rri ti ktu ! - i pergjigjet babai.- Do ta hap unë!

" - > Albania - Hack < - "  
   
Advertisement  
   
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=