"WwW . A l b a n i a-H a c k . Tk"
 
  BALLINA
  FJALE TE URTA
  QKA ESHTE MJEKSIA
  FOTO QESHARAKE
  LOVE TEST
  MESIME HACKINGU
  KORIUZITETE{qudira}
  POEZI DASHURIE
  LIVE SCORE
  MESIME PER PC
  SHKARKO MP3
  VIDEO HUMORISTIKE
  VIDEOKLIPE MUZIK
  SHKRIME HUMORE
  POEZI HUMORISTIKE
  CHAT
  PC VIRUS-VIDEO
  FJALOR SHQIP-ANGLISHT
  LOJERA
  VICA
  HOROSKOPI
  HAP E-MAIL QFARE DUSH
  DERGO SMS GRATIS
  JAVA STRIPCS
  RADIO LIVE
  SHKARKO PROGRAME
  MOTI
  GJEJ 3 DALLIME
  CODE >SHIGJETA
  GJUH PROGRAMUES
POEZI HUMORISTIKE

MEMEDHEU.

MEMEDHE, QUHET TOKA.

KU ME IKEN PER LESH KOKA.

KU KAM DASHUR MEM E AT.

KU TE GRIJNE FAJDET, PARATE.

KU KAM FIS E KU KAM FARE.

KU S'KA DRITA POR PISHTARE.

KU TE MBYT PLUHURI TALLASHI.

KU KERCET E PRET KALLASHI.

KU KA DIAMANT E AR.

KU S'GJEN UJE PER TU LARE.

KU KA PLEHRA TOGJE -TOGJE.

DHE QINDRA PARTI PER L****.

MEMEDHE, ESHTE NJE COPE TOKE.

QE TE BEN ME DHIMBJE KOKE.

KU PO SHEMBEN KOMBINATE.

DHE HAJDUTET NGRENE PALLATE.

KU BEN LIGJIN KONTRABANDA.

DHE NJE POLITIKAN KA 10 BODYGUARDA.

KU PO SHITEN ME DOLLARE.

VARRET E GJYSHERVE TE PARE.

KU KA RRUGE E TROTUARE.

JO PER NJEREZ PO PER GOMARE.

KU PIPINE E BEN NE BREKE.

SE ME SHUMICE GABI I SHETE.

MEMEDHE, QUHET TOKA.

KU ASNJERI, SHQIP S'KUPTOKA.

KU BEJNE C'MOS SHESIN DHE DHEMBET.

VEC TU IKIN NGA SYTE KEMBET.

KU BEJNE PARADA BUKURIE.

VAJZA TE C'DO KATEGORIE.

KU DHE DJEMTE KONKUROJNE.

''MISS ALBANIAN'' TE FITOJNE.

KU NJE MISS, PRISH VIRGJERINE.

VEC TE BDERROJE NENSHTETESINE.

MEMEDHE, QUHET KY VEND.

QE KA DEPUTETE ME MEND.

QE PERLESHEN E BERTASIN.

DHE SE DINE AS VETE SE C'FLASIN.

KU KA LIGJE EDHE REND.

VEC PER FORME JO ME GJITHEMEND.

KU POLICET JANE TRUTHARE.

DHE S'KANE PATENTE AS PER GOMARE.

KU MBI PRONEN QE ME LA IM AT.

PA LEJE ESHTE NGRITUR NJE PALLAT.

E TANI PUNOJ SI *******AT.

NE PRONAT E NJE GREKU PLAK.

KU PER KUNJ TJETRI TE ZHVESH.

DHE POLICI RRI E QESH.

KU TE TREDHIN DUKE QARE.

SIC TREDHIN GOMERIN ME DARE.

DHE KU TUA DISH PER NDER.

QE TE VENE TRITOL NE DER.

KU RROJ ME GAZ E ME SHPRESE.

QE TE GDHIHEM GJALLE NE MENGJESE.

KU BLIHET BUKA VERESI.

DHE MIJERA FAMILJE PE SHTEPI.

KU NJE VRASES A GOMAR.

KA ME VLERE, SE NJE PUSHTETAR.

KU NGROH VEZE REVOLUCIONI.

ME DIPLLOME PROSTITUCIONI.

KU NE MUAJ MERR 100-MIJE LEKE.

DHE S'BLEN DOT AS NJE PALE BREKE.

MEMEDHE, ESHTE SHQIPERIA.

KU SE PYT NENEN E BIJA.

KU SHUME PREMTIME BEN PARTIA.

DHE VEC SHTOHET VARFERIA.

KU GJITHCKA LIND NGA ASGJEJA.

KU TE MERR SHPIRTIN TVSH-ja.

KU S'TA MBAN TE SHKOSH NE GJYKATE.

SE TE GRIJNE TE BEJNE SALLATE.

KU KRIMINELI QE S'ARRESTOHET.

ME BURG TE PERJETSHEM DENOHET.

DHE AI QE ESHTE NE QELI.

NGA SJELLJA E MIRE, FITON LIRI.

KU TE RJEPIN SI GJEL DETI.

MIRE HAJDUTET, PO DHE SHTETI.

KU DOKTORET JANE KASAPE.

PO S'PATE LEKE TE THERIN PRAPE.

KU NE SPITAL, S'KA NARKOZE.

DHE KUR PJERDHIN, NXJERRIN BLOZE.

KU KANDIDOJNE EDHE GRATE.

PER NJE POST NE ADMINISRATE.

MILITANT, ISH SEKRETAR.

PER KOLLTUK NE VIJE TE PARE.

KU PER DJATHE, E HAN SAPUNIN.

DHE TE PAFAJSHMIT, I RRASIN HUNIN.

KU JANE RRUGET GROPA-GROPA.

DHE TA LENE MAKINEN PA RROTA.

MEMEDHE, ESHTE DHE MILIONI.

BENCI, VILA E TELEFONI.

FEMRAT, WISKY, REHATIA.

VEC PER ATO QE I KA XHAN PARTIA.

KU KE FRIKE TE ECESH NATEN.

SE PADASHJE, ZEN PUSETEN.

KU KENGETARI VJEDH MUZIKA.

DHE DHJETET POLICI NGA FRIKA.

KU REGJISORI NXJERR NE SKENA.

VAKJZA, NE MBATHJE E SUTJENA.

KU NE MBREMJE THONE MIREMENGJESE.

KU VENDI ESHTE MBUSHUR ME KINEZE.

MEMEDHE, ESHTE DHE VATANI.

KU KULLOT BAGETINE COBANI.

KU NUK MUNGOJNE QEVERITE.

QE NDERROHEN PER C'DO VIT.

KU C'DO SEANCE NE PARLAMENT.

LEHIN DEPUTETET SI QENTE.

KU NJEREZIT, TERHEQIN KARROCA.

KU KA FRIKE TE DALE JASHTE GOCA.

KU POLICI S'KA PISTOLETE.

DHE HAJDURI HEDH SHURREN PERPJETE.

KU NGROHET MILETI NEN DIELL.

SE S'KA ENERGJI PER KALORIFERE.

KU PER TE HYRE NE UNIVERSITET.

S'TE DUHET TRURI, PO PATE LEKE.

KU NE DISKO, PUB E BARE.

NUK SHEH FEMER PA CIGARE.

KU KA BINGO E LOJRA FATI.

INTERNET E DHOME CHATI.

KU USHTRIA NUK TE MBRON.

POR PO QE FEMER, TE PERDHUNON.

KU NE GAZETA, ZOTERON POLITIKA.

DHE USHTRIA LUFTON ME THIKA.

KU NISEN NJEREZIT PER JASHTE SHTETIT.

DHE PERFUNDOJNE NE FUND TE DETIT.

KU NE MATERNITET, LINDIN FEMINE.

DHE NENAT MARRIN ARRATINE.

MEMEDHE PRA, ESHTE GJITHCKAJA.

KUR NUK TE MUNGON PARAJA.

KKA XHAMIJA EDHE EDHE KISHA.

KU NDESHET NANO DHE BERISHA.

KU NE KISHE PREDIKON HOXHA.

DHE TJETRI PO MBYTET NGA BORXHA.

KU IKIN NE SHTEPI PUBLIKE.

DHE PERSONAT NE KARRIKE.

KU S'DEL DOT NE PAZAR.

SE TE SHESIN PER GOMAR.

KU S'TA HEQ KUSH LITARIN PREJ FYTIT.

KU SE MERR VESH I PARI TE DYTIN.

MEMEDHE, ESHTE KY DHE.

KU FEMIJET PA SHKOLLE I LE.

KU MESUESI SHKUMES S'KA.

DHE NXENESIT QESHIN HAHAHA.

KU NE SHKOLLE PERDORET DROGA.

DHE DREJTORIT I NGRIHET RROGA.

KU PER PLEQTE, QE KANE TENSIONIN.

SHTETI IU NDERPRET PENSIONIN.

KU ATIJ QE ESHTE FUKARA.

SHTETI I THOTE: TI RRI MOS HA.

KU VJEDHEN E SHITEN ME LEKE NDIHMAT.

QE KANE ARDHUR PER JETIMAT.

KU TE ZHVESHIN NE MES TE QYTETIT.

PERPARA ZYRES SE DEPUTETIT.

KU NE SHKALLET E PALLATIT TE KULTURES.

TJETRI HEQ BREKET, E IA KEPUT SHURRES.

KU PRESIN BURRAT TEK USHTARI.

QE TE VIJE TI MARRE PRONARI.

KU NENA, PER TE RRITUR FEMINE.

E SHET NDERIN PER 20-MIJE.

KU NUK KA NGA T'IA MBAJE MILETI.

I BIEN KOKES PREJ SIKLETI.

KU KERKON, E S'TE JAPIN PUNE.

PO TE TRAJTOJNE ME DHUNE.

KU POLITIKANET VETEM LLAPIN.

DHE PREMTIME TE KOTA JAPIN.

MEMEDHE, ESHTE FORMULA E PUNES.

KU GJITHKUJT I KA ARDHUR NE MAJE TE HUNES.

MEMEDHE, ESHTE FUKARALLIKU.

QE TE C'DO GJE E BEN HORRLLIKU

 

 

 

poezi humoristike 2

 

 

 

POLITIKEN KEMI NE GJAK...

Jemi popull

Me tradita

Rrojme pa uje

Edhe pa drita.

Jemi popull i vogel

Me drejtues te nalte

Nuk bindemi aq lehte

Politiken kemi ne gjak.

Jemi popull

Me emer te madh

E gjithe bota

Ne goje na mban.

Na mban ne goje

E na ka zili

Qe ne kemi

Njeqind parti.

Por te gjithe

Te thone c'te dojne

Ne politiken

S'do ta leshojme.

Shume parti

Jane me te vertete

Si kemi per ndonje hall

Por i kemi per qejf.

Qe te gjitha partite

Rrfshin sa malet

Qe na i qajne

Te gjitha hallet...

 

 

poezi humoristike 3

 

Ne qender te tiranes

Ne qender te tiranes

U degjua zeri i edi rames

O spartak, leshome tabore

Ne bashki jam une, dhe s'heq dore.

Mos e harxho kohen

Duke mbajt fjalime

Se populli e ka dhene voten

Per kandidatyren time...

 

 

poezi humorisitke 4

 

 

Une dhe Babi.

Nje dite mua

Babi me gjeti

Paketen me cigare

Te xhepi.

Jo une babi,

Se pi duhanin

Por se zgjati

Kersiti shuplaka

Nga surrati

Une s'durova

Ia futa n'grushta

E fluturova.

Nje dite mua

Babi me gjeti

Letren e dashnores

Te xhepi.

Jo une babi

S'merrem me letra

Por se zgjati

Kersiti shuplaka

Nga surrati

Une s'durova

Ia futa n'grusht

E fluturova...

" - > Albania - Hack < - "  
   
Advertisement  
   
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=